Czy system ma zastąpić kontakt nauczyciela z rodzicem?

Kontakt nauczyciela z rodzicem stanowi podstawę w procesie dydaktycznym i wychowawczym dziecka. System ma wspomóc w bieżących, standardowych kontaktach przedszkola z rodzicami – tak by nauczyciele mieli więcej czasu na pracę z dziećmi.

Po co nam system InfoRodzic skoro mamy już stronę internetową?

Strona internetowa ma na celu komunikowanie się z osobami „z zewnątrz” – przyszłymi klientami przedszkola oraz innymi zainteresowanymi. Życie przedszkola ma charakter „wewnętrzny”. System dba o intymny charakter komunikacji przedszkola z rodzicami, chroniąc prywatność rodziców i dzieci oraz sposoby pracy przedszkola. Dodatkowo, platforma samodzielnie inicjuje kontakty z rodzicami, informując ich automatycznie o wszelkich nowych informacjach.

Ile czasu należy codziennie poświęcać na aktualizację informacji?

Nie ma konieczności codziennej aktualizacji systemu! System został tak opracowany, by informacje mogły być zamieszczane z wyprzedzeniem. Wystarczy więc np. raz w tygodniu przygotować informacje na nadchodzące dni, wprowadzić datę, kiedy dana informacja ma być udostępniona rodzicom i gotowe! System dopilnuje reszty.

Czy poradzimy sobie z uruchomieniem systemu?

Oczywiście! Z naszej strony otrzymujecie Państwo pomoc na każdym etapie korzystania z systemu. Na początek, otrzymujecie materiały szkoleniowe w postaci filmów instruktażowych i podręcznika obsługi systemu. Dodatkowo, kilka dni po otrzymaniu materiałów nasi konsultanci kontaktują się z Państwem i pomagają wyjaśnić ewentualne nieścisłości.

Czy nasi nauczyciele poradzą sobie z obsługą systemu?

Jak najbardziej! System został tak opracowany, by praca z nim była jak najprostsza i intuicyjna. Jeżeli nauczyciel zna podstawy obsługi komputera i przeglądarki internetowej, wystarczy zaledwie pół godziny na nabycie umiejętności korzystania z platformy!

Czy system Inforodzic jest rozwijany?

Stale usprawniamy bieżące funkcjonalności platformy, by była bardziej przyjazna i intuicyjna. Chętnie przyjmujemy od Państwa wszelkie uwagi dotyczące działania platformy. Dzięki nim rozwijamy go zgodnie z Waszymi, realnymi potrzebami.

Zadzwoń: 502 598 860

Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.

Wszystkie pola są wymagane

Rola:

Rekomendują nas