Przyjazny system komunikacji dla przedszkola i rodziców

Inforodzic to platforma komunikacji powstała z myślą o placówkach przedszkolnych. Umożliwia optymalizację codziennej pracy przedszkola w zakresie obowiązków informacyjnych wobec rodziców. Usprawniając pracę przedszkola, Inforodzic generuje oszczędności czasu pracowników. Dzięki temu mogą oni w większym stopniu skoncentrować się na pracy z dziećmi.

System zapewnia szereg funkcjonalności, które stanowią przyjazny zestaw narzędzi dla każdego typu placówki.

Dlaczego warto wdrożyć system komunikacji z rodzicami?

Indywidualizacja komunikacji

System rozpoznaje rodzica i wyświetla mu tylko te informacje, które dotyczą danej grupy przedszkolnej oraz jego dziecka. Jest więc pewność, że rodzic zapozna się z nimi.

Ewaluacja pracy przedszkola

Placówka może weryfikować jakość poprzez badania ankietowe. Mogą być one przeprowadzone w całym przed- szkolu lub tylko w wybranej grupie. Gwarantowane 100% wypełnionych ankiet przez rodziców.

Oszczędność czasu pracowników

Nauczyciele nie muszą powtarzać tych samych informacji każdemu rodzicowi. Mogą samodzielnie decydować kiedy treści mają być przekazywane. Dyrektorowi platforma pomaga m.in. prowadzić rozliczenia za pobyt dzieci.

Bezpieczeństwo i ochrona prywatności

Wewnętrzne informacje przedszkola są niedostępne dla osób niepowołanych - w przeciwieństwie do strony www. Zapew- niona jest pełna zgodność z ustawą o ochronie danych osobowych.

Zadzwoń: 502 598 860

Złóż zapytanie, a oddzwonimy do Ciebie w celu omówienia indywidualnych rozwiązań.

Wszystkie pola są wymagane

Rola:

Rekomendują nas